sarplevendoglu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sarplevendoglu

sarp levendoğlu hakkında herşey

AnasayfaAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

sarp levendoğlu

YazarMesaj
Admin
Admin

sarp levendoğlu Empty
MesajKonu: sarp levendoğlu   sarp levendoğlu Icon_minitimePaz Ocak 18, 2009 10:57 pm

SARP LEVENDOĞLU

Aksiyon sahneleri büyük ses getirecek

- “Emret Komutanım”dan ne zaman ayrıldınız?

13. bölümü bitirdim ve benim yerime bir arkadaş geldi ve bıraktım. Bu diziye geçtim.

- Aslan nasıl bir polistir?

Aslan, tramvatik bir durum yaşamış ve suçlular eski sevgilisini öldürmüş. Onun için bütün suçlulardan intikam almak istiyor. Kötü değil ama sert bir polis. Kibarlıkla değil, kaba kuvvetiyle çözmeye çalışıyor olayları. Hayatındaki herşeyle dalga geçer gibi görünüyor ama iç dünyası farklı. Bunu saklamaya çalışıyor, deli dolu gözüküyor ama problemli aslında.

- Aslan hangi suçların peşinde?

Kemal’le ying yang durumu var Aslan’ın. Genelde öyle konusu. Kemal’in emekliliği gelmiş, normal görevimi tamamlayıp, görevimi bitireyim diyor. Aslan da direkt kapıları kırarak içeri girme peşinde. Arama izni falan düşünmüyor. Mümkünse suçlu ölsün diyor hatta bununla dalga geçiyor, hayatları düşünmüyor, buna önem vermiyor.

- Bu kaçıncı projeniz?

7 oluyor sanırım. Daha önce “Lise Defteri”, “Çınaraltı”, “Emret Komutanım”, “O Şimdi Asker”, “Emret Komutanım”, “Şah Mat” ve “Zeliha’nın Gözleri”nde rol aldım.

- Hep askeri dizilerde rol almış gibisiniz?

Evet, öyle bir durumum var ama en azından bu sefer üniforma yok. “Lise Defteri”, “Emret Komutanım”, hatta “Zeliha’nın Gözleri”nde de vardı üniforma, bu dizide yok. Ama tabii hep bir silah var elimde ve hiç sevmediğim bir şey silah. Normalde hiç taraftar olmadığım şeyler ama hayat içinde bildiğimiz ve gördüğümüz şeyler tabii. Bu projeye başlamadan organize suçlar büro amiri ve arkadaşlarıyla toplantı yaptık ve gözlemlediğim kadarını yansıtıyorum.

- Aslan’ın şiddet yanlısı olması tepki görecek mi izleyici tarafından acaba?

Gerçek değil ki bu dizi. Filmle gerçeği bağdaştıracak kadar akılsız insanlar varsa onlar için yapacak bir şey yok. Maalesef olabiliyor ama film icabı olduğu için tepki alacağını düşünmüyorum.

- Dizideki aksiyon sahneler nasıl?

Adamlar camdan aşağı uçuyor, ben ciple demir kapıyı kırıp içeri giriyorum, su kulesinden aşağı adam sallıyorum. Silahlı çatışmalar çektik. İki bıçaklama sahnemiz oldu, iki adamı dövüp bir tanesini içeri attık. Ama esas izleyicinin hoşuna gidecek sahneler Kemal ve Alev’le aramızda yaşadığımız sahneler olacak gibi geliyor bana.
http://sarplevendoglu.web-rpg.org

sarp levendoğlu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sarp levendoğlu
» sarp levendoğlu avatarları
» sarp levendoğlu avatarları
» Sarp Levendoglu kisa bi biografi